Która przeglądarka najlepszą w rankingu?

gru 30, 2017 przez

Która przeglądarka najlepszą w rankingu?

Jedna z najnowszych przeglądarek internetowych, trzecia co do częstotliwości korzystania i darmowa przeglądarka Internet Explorer, to wielofunkcyjna przeglądarka, która każdego roku, przekonuje do siebie wielu użytkowników.
Jest prosta w obsłudze, zawiera niezbędne wtyczki, co pozwala na bezproblemowe korzystanie z internetu.
Częste aktualizacje, poprawiają jej funkcjonowanie.
Ulepszany jest system zabezpieczeń, co zmniejsza możliwość ataków hakerów oraz zainfekowania naszego komputera, przez złośliwe wirusy.

Jakie są zalety korzystania z przeglądarki internet Explorer?

Do najczęściej wymienianych i bardzo przydatnych funkcji zaliczamy filtrowanie sfałszowanych stron, co pozwala uniknąć zawirusowania urządzenia czy kradzieży danych osobowy.
Kolejnymi docenianymi funkcjami są ochrona rodzicielska, ułatwienia przy tworzeniu stron internetowych czy korygowanie rozmiaru grafiki, podczas jej drukowania.
Mimo tylu funkcji wciąż utrzymuje się na mocne, trzeciej pozycji w rankingu przeglądarek.

Która przeglądarka przekonała do siebie największą liczbę użytkowników?

Na pozycji pierwszej utrzymuje się Google Chrome.
Mimo, że została wydana w 2008 roku, nie ma nikogo, kto by z tej przeglądarki nie korzystał lub chociaż o niej nie słyszał.
Jako jedna z nielicznych przeglądarek nie potrzebuje dużo pamięci. Zawiera przydatną funkcję jak tłumaczenie tekstu, dzięki czemu jesteśmy wstanie zapoznać się z tekstem pomimo braku znajomości danego języka.
Posiada możliwość wygodnego przeglądania map, zdjęć czy aktualności ze świata.
Google chrome, posiada również bardzo mocne zabezpieczenia dzięki czemu korzystając z przeglądarki możemy być spokojni o dane na naszych komputerach oraz hasłach zapisanych w przeglądarce.

Dlaczego warto korzystać z Google Chrome?

Przeglądarka umożliwia nam szukanie kilku informacji równocześnie poprzez możliwość otwierania kilku zakładek jednocześnie. Posiada manager zadań, czyli możemy kontrolować w nim również pobierane pliki.
Dzięki funkcji dysk Google, możemy skorzystać z dodatkowej, darmowej przestrzeni, gdzie umieścimy swoje pliki, dokumenty czy zdjęcia.
Łatwe logowanie do poczty, umożliwia nam też połączenie się z youtube, dzięki połączeniu serwisu muzycznego z przeglądarką..
To oczywiście część zalet, która wyróżnia Google Chrom na tle innych przeglądarek internetowych.
Obie są przydatne i bezpiecznie. Różnią się jednak ilością dostępnych, różnych od siebie funkcji, więc w zależności od potrzeb, każdy wybierz tą odpowiednią dla siebie.