NAJLEPSZA I JEDNA Z Z BEZPIECZNIEJSZYCH PRZEGLĄDAREK INTERNETOWYCH.

gru 10, 2017 przez

NAJLEPSZA I JEDNA Z Z BEZPIECZNIEJSZYCH PRZEGLĄDAREK INTERNETOWYCH.

Dobra, sprawnie działającą przeglądarka, jest bardzo ważna, podczas korzystania z internetu.
Aby móc oglądać filmy, grać w gry przeglądarkowe lub pobierać pliki, istotne jest to, aby przeglądarka miała również tak zwaną wtyczkę java.
Niestety, mimo, że jest wiele internetowych przeglądarek, nie każda ją posiada, co oznacza, że takie przeglądarki nie będą do końca poręczne.
Jedną z najbardziej popularnych, na obecną chwilę przeglądarek internetowych jest mozilla firefox.
Mozilla została wydana w 2002 roku i działała pod nazwą Phoenix. Przez tyle lat, została doceniona prze miliony ludzi, w tym graczy, którzy uważają ją za najlepszą przeglądarkę, umożliwiającą sprawne korzystanie z różnego rodzaju stron.
Co roku, przeglądarka miała nową, płynniejszą wersję, a z nią kolejną przydatną funkcję.

Jakie sa zalety stosowania przeglądarki firefox?

Mozilla Firefox umożliwia nam otwieranie i przeglądanie kilku kart w tym samym czasie. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które szukają konkretnej rzeczy i na przykład chcą porównać sobie ceny czy parametry danego produktu.
Kolejną zaletą tej przeglądarki jest blokowanie wyskakujących okienek.
Niestety, coraz częściej wyskakujące okienka reklamowe, bywają agresywne. Mimo ich ciągłym wyłączaniu, pojawiają się kolejne, co skutkuje częstym blokowaniem interesującej nas części. Firefox, jako jedna z nielicznych przeglądarek skutecznie walczy z nadmiernymi reklamami, co daje nam możliwość szybkiego i przyjemnego przeglądania stron.
Następną, również bardzo przydatną funkcją jest integracja w wieloma przeglądarkami.
Dzięki wtyczką Mozilla umożliwia nam wyszukiwanie haseł w kilku przeglądarkach jednocześnie.
To oczywiście kilka funkcji, które umożliwia nam Mozilla.

Czy korzystanie z przeglądarki Mozilla jest bezpiecznie?

Zdecydowanie, to jedna z niewielu przeglądarek internetowych, która tak bardzo dba o bezpieczeństwo użytkowników.
Ścisła kontrola uprawnień i prywatności, pozwala unikać ataków hakerów.
Zdarzały się oczywiście niewielkie błędy zabezpieczeń, jednak nie wpłynęły one na kradzież danych czy nie doprowadziły do uszkodzenia przeglądarki czy sprzętu, na którym pracowali użytkownicy.
W trosce o bezpieczeństwo, Mozilla wytypowało również nagrodę dla osoby, która dopatrzyła by się poważnego błędu w przeglądarce, który przełożył by się na jej niewłaściwe funkcjonowanie czy narażenie nas na złośliwe ataki hakerów.
Przeglądarka Mozilla jest więc bezpieczną, prostą i wielofunkcyjną przeglądarką, która z pewnością ułatwi nam przeczesywanie stron internetowych.

Podobne