Duże czy pewniejsze wygrane?

cze 13, 2017 przez

Duże czy pewniejsze wygrane?

Którą grę lotto warto wziąć pod uwagę, gdy chce się regularnie obstawiać? Choć większość graczy po prostu marzy o dużej wygranej, dla części uczestników gry obstawianie liczb często po prostu jest dodatkiem do pensji. Wtedy jednak istotne jest zwiększenie prawdopodobieństwa wygranej. Możliwe jest to w takich grach jak keno oraz multimulti. W jaki sposób można to zrobić?
Gracze, którzy rezygnują z grania o główną wygraną w takich grach jak keno czy multilotek po prostu skreślają mniej liczb. W ten sposób prawdopodobieństwo trafienia zwiększa się. Choć w takim przypadku wygrana nie jest tak duża, jak w przypadku trafienia dziesięciu liczb, to jednak wiele osób woli na tym poprzestać.

 

Dlaczego mniejsze wygrane również są atrakcyjne? Warto pamiętać, że odbiór większych wygranych odbywa się w specjalnych punktach lotto. Mniejsze wygrane bez trudu można odebrać w każdej kolekturze. Większe wygrane często również niosą ze sobą konieczność zapłacenia podatku. W takim przypadku wygrana, która zostanie wypłacona jest niższa, niż jest to podane, właśnie o kwotę podatku. Tymczasem niskie wygrane nie niosą ze sobą takiego obowiązku.