04 No Man’s Sky VR

lip 30, 2019 przez

04 No Man’s Sky VR

Producenci No Man’s Sky chyba nie spodziewali się takiego zainteresowania ich produktem. Z pewnością nie spodziewali się późniejszych opinii i niezapomnianych wrażeń, jakie dostarczyli im niezadowoleni klienci. To na szczęście jest już zapomniana przeszłość, a przyszłość gry została napisana od nowa. Teraz dostępna jest już w VR i prezentuje się jak zupełnie nowa produkcja.

Niezapomniane atrakcje !

VR to miłe zaskoczenie. Gra jest dobrze przygotowana, a rozgrywkę można toczyć nawet z graczami, którzy nie korzystają z nowej atrakcji. Według producentów No Man’s Sky ma szansę stać się zupełnie pozbawionym mikrotransakcji produktem z gatunku MMORPG. To poważne zapowiedzi, ale wcale nie pozbawione sensu. Teraz VR, później pewnie jeszcze coś więcej. Na razie nie słychać, by twórcy mieli porzucić swoje najmłodsze dziecko. To dobrze wróży na przyszłość.
Tym bardziej że otrzymaliśmy już wiele darmowych aktualizacji. VR jest jedną z nich, a wcześniej otrzymaliśmy nowe biomy, surowce, składowe baz, szereg pojazdów i flotę kosmiczną. Można także wspomnieć o rozbudowanej fabule i wielu misjach pobocznych lub o podwodnych bazach, które zostały zaprojektowane chyba po wielkim sukcesie Subnauticy.

Podobne